Velká Británie – Londýn + Buckingham Palace s průvodcem

10 990 

Katalogové číslo: e63f5154906e Kategorie: ,

Popis

Program
1. den
Odlet z Brna v pozdních odpoledních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel, ubytování. Možnost večeře či posezení v místním anglickém pubu se skvělou atmosférou a ochutnávkou anglických piv.

2. den
Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králu), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben a Buckingham Palace (oficiální sídlo britské královny) – prohlídka interiéru, palác je v těchto dnech otevřen veřejnosti (vstupné je nutné objednat předem v CK).
V podvečer návštěva Picadilly Circus, možnost večeře v Čínské čtvrti nebo nákupu na slavných ulicích Regent Street či Oxford Street. Návrat na hotel, nocleh.

3. den
Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Návrat na hotel, nocleh. Poté pro zájemce možnost vyhlídkového letu na obřím otáčivém kole London Eye s projekcí 4D.

4. den
Po snídani fakultativní volno k nákupům (v závislosti na čase odletu), odjezd na letiště, návrat do Brna.

Vstupné do interiérů Buckinghamského paláce je nutné objednat předem. Na místě již většinou nelze koupit. V případě zájmu nás neváhejte co nejdříve kontaktovat.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

Cena zahrnuje
zpáteční letenky, pojištění CK, zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek/atrakcí

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: