Španělsko – Magaluf – Hotelový komplex Flamboyan / Caribe

10 890 

Katalogové číslo: 8f68c0a3fdec Kategorie: ,

Popis

Cena
V ceně zájezdu je zahrnuto:

• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku

• transfery do pobytového místa a zpět

• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu

• česky/slovensky mluvící delegát

• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):

• volitelné doplňkové služby

• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)

storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt
storno/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt

Informace pro zákazníky:

S platností od 1. 7. 2016 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa, kterou platí každá osoba starší 16ti let. Výše turistické taxy na osobu a noc je 3 EUR + 10% DPH.

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 29. 9. 2017. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 29. 9. 2017.

Doporučení
Tento živý hotelový komplex s nádhernými výhledy na moře, umístěný v rušném letovisku Magalluf přímo u krásné pláže a promenády, je vhodnou volbou hlavně pro mladé klienty vyhledávající množství zábavních a nákupních možností.
Gps
39.509843,2.539929
Pláž
Krásná písčitá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.
Plazcca
na pláži
Poloha
Komplex dvou hotelů se nachází v rušném letovisku Magalluf, cca 26 km od letiště. V blízkosti hotelu naleznete množství restaurací, obchodů a diskoték. Letovisko také nabízí aquapark „Western Park“. Hotel leží přímo u písčité pláže.
Popisnawww
Tento živý hotelový komplex s nádhernými výhledy na moře, umístěný v rušném letovisku Magalluf přímo u krásné pláže a promenády, je vhodnou volbou hlavně pro mladé klienty vyhledávající množství zábavních a nákupních možností.
Stravování
Polopenze. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení all inclusive.
Ubytování
Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s panoramatickým výhledem na záliv Magalluf, snack bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a dětská herna.

Zdarma: slunečníky a lehátka u bazénu, venkovní vířivka, fitness centrum.

Za poplatek: internet a Wi-Fi (v recepci), menší SPA centrum.

Název
Flamboyan/Caribe

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: