Španělsko – Barcelona s pobytem u moře

18 990 

Katalogové číslo: 6aa5ad96d46b Kategorie: ,

Popis

Počet dní
BARCELONA s pobytem u moře
Popis
Barcelona modernistická, Barcelona gotická, večerní barcelonské fontány Program zájezdu: dvě možnosti dopravy: doprava „A“ BUS, „B“ LETECKY
1. den
Program „A“ Odjezd z ČR v ranních hodinách.
2. den
Program „A“ Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme, nedaleko Barcelony, v odpoledních hodinách ubytování, volný program, možnost koupání, večeře.Program „B” Odlet z Prahy, přílet do Španělska a transfer k ubytování. Dále společný program „A” • „B”
3. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
4. den
Snídaně, odjezd do Barcelony, návštěva nejvýznamnějších ukázek modernistické architektury města stavitelů Antonia Gaudího, Josepa Puig i Cadafalcha, Luise Domenech Montanera – Casa Batlló, Casa Ametller, Casa Milá (Pedrera), Parc Guell, Palác katalánské hudby, jedinečná architektura třídy Passeig i Grácia, čtvrti Eixample, individuální volno, návrat do hotelu, večeře.
5. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
6. den
Snídaně, volný den v Barceloně k návštěvě muzeí – muzeum Pabla Picassa, Námořní muzeum, muzeum Katalánského umění, muzeum – galerie Joan Miró, muzeum FC Barcelona, k procházkám po tomto krásném městě u Středozemního moře, projížďka lodí přístavem, návrat do hotelu, večeře.
7. den
Snídaně, volný program, oběd. Odjezd k další prohlídce Barcelony – gotické město s třídami Las Ramblas se zajímavou tržnicí Boquería s nezapomenutelnou atmosférou, Katalánské náměstí, katedrála Santa Eulalia, kostel Santa María del Mar, individuální volno k návštěvě některé z restaurací k ochutnávce tapas, večerní představení Barcelona Fuentes – Zhlédnutí jedinečné večerní podívané pod širým nebem – „Barcelonské fontány“ – hra hudby, barevných světel a vody. Návrat do hotelu v nočních hodinách.
8. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
9. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno. Program „A” v odpoledních hodinách odjezd do ČR. Program „B” transfer na letiště a odlet do ČR.
10. den
Program „A” Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
7 x ubytování ve *** hotelu se snídaní na pobřeží Costa Brava/Maresme, 6 x večeři a 1 x oběd dle programu, leteckou přepravu Praha / Španělsko / Praha včetně všech letištních tax a poplatků (program „B“), transfer z/na letiště (program „B“), dopravu autokarem (program „A“), dopravu klimatizovaným vlakem nebo autokarem během programu, služby českého průvodce, vybavení orientačními plány navštěvovaných míst, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění včetně storna (30,- Kč/os./den), vstupy do objektů při prohlídkách (cca 80 Euro), pobytovou taxu (cca 1,- Euro/os./noc – platí se na místě), individuální doprava do Barcelony a zpět, v rámci volných dnů je možno zajistit další fakultativní výlety (např. horský klášter Montserrat, Andorra, Girona či Figueras s jedinečným muzeem Salvadora Dalího,…), příplatek za jednolůžkový pokoj + 3.990,- Kč

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: