Španělsko – Barcelona – kouzlo metropole Katalánska

11 990 

Katalogové číslo: 981118852241 Kategorie: ,

Popis

Cena zájezdu zahrnuje:
– Zpáteční letenku včetně tax, 3 x ubytování v pohodlném hotelu tipu IBIS nebo podobném v dostupnosti metra, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
Cena zájezdu nezahrnuje:
– transfery a dopravu metrem, vstupy, místní taxy – 3 x snídaně 1090 Kč – Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
Odlety
Odlety z Prahy Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu před odjezdem. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem se sejít na určeném místě srazu. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.
Den 1.
Odlet z Prahy, po příletu do Barcelony transfer na hotel a ubytování. Poté se vydáme na podvečerní prohlídku města po známé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáme různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Dostaneme se až do přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. V přístavu Port Vell, který navazuje na starou čtvrť Barcelonetta zažijete pravý večerní život, ulice plné bavících se lidí, a pouličních umělců i typických katalánských hospůdek, ze kterých sálá rytmus života. Budete si moci také posedět a vychutnat si večerní atmosféru města při tradičním tapas a Sangrii. Návrat na hotel, nocleh.
Den 2.
Barcelona – prohlídka historického centra začne na Placa Catalunya.Poté se vydáte do Barri Gótic – nejstarší části města, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádhernéKrálovské náměstís palmami.Podíváte se nakanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Projdete se poznámé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáte zde různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Návštívíte známou secesní tržnici La Boquería a uvidíte slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Dostanete se i do starého přístavu se sochou Kryštofa Kolumba astředověkými loděnicemi. Poté osobní volno k návštěvě muzeí či nákupům. V Port Vellse můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium, největší v Evropě. Možnost procházky k basilice Santa Maria del Mar,Picassovu muzeu,Parku de la Citadella. Nocleh.
Den 3.
Barcelona – vydáte se po stopách geniálního architekta A. Gaudího, uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy a park Güel. Přesun ke standionu Camp NouFC Barcelonas možností navštívit sportovně nákupní centrum klubu FC Barcelona nebo samotný stadión.Dále navštívíte Placa d´Espaňase známou fontánou. Vystoupáte kolem Národního paláce, Puebla Espaňol na Montjüich sespoustou muzeí a galerií na jehož vrcholu leží hrad, ze kterého je jedinečný výhled na metropoli a zajímavý je olympijský stadion. Přesun do centra Barcelony, osobní volno. Večer můžete žívat bohatý noční život. Nocleh.
Den 4.
Dle možnosti osobní volno před odletem. Pak transfer na letiště, odlet zpět.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: