Španělsko – Barcelona a okolí – Barcelona – letecký eurovíkend s česky hovořícím průvodcem – Hotel Rafael Badalon

12 883 

Katalogové číslo: 8ad4d9fe8615 Kategorie: ,

Popis

USP
Přímořské město se skvělým jídlem, pohostinnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Barcelony.
Popis hotelu
Přímořské město se skvělým jídlem, pohostinnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Barcelony.
Info
platba městské taxy na místě cca 1,5 € osoba/noc
Program zájezdu

1. DEN

po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Placa Espanya, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya…). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Večer možnost typické španělské večeře v Port Olimpicu.

2. DEN

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. Odpoledne možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného odpoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno. Večer možnost podívat se na představení magické fontány na Placa Espanya, pokud bude v provozu.

3. DEN

po snídani možnost individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem. V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány. V podvečerních hodinách možnost prohlídky interiérů Sagrady Famílie, které zajišťuje průvodce přímo na místě, a zajistí vám vstupenky i český výklad během procházky tímto Gaudího skvostem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

Barcelona

Barcelona je pulzující metropole, kde se střetává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Velkým lákadlem je jméno světoznámého architekta Antoni Gaudího, jehož výtvory potkáte téměř na každém kroku. Nejvýznamnější stavbou je nedokončená katedrála Svaté rodiny Sagrada Familia. Navštivte známou ulici La Rambla s fantastickou atmosférou, s řadou pouličních umělců, živých soch v originálních kostýmech, secesní tržiště La Boquería, pověstnou operu Gran Teatre del Liceu a mnoho dalšího!

Fakultativní služby

a) Panoramatický okruh Barcelonou 950,-Kč*

V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Placa Espanya, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervavaci S 72299A (minimální počet pro realizaci: 15)

b) Půldenní výlet do Montserratu 950,-Kč*

Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 72299B (minimální počet pro realizaci: 15)

c) Půldenní výlet do Sant Sadurní 950 Kč*

Výlet za ochutnávkou šumivého vína Cava a skvělé tradiční čokolády (v ceně výletu je doprava a doprovod průvodce, vstupy do vinného sklepa a čokoládovny v ceně 16 € se platí na místě přímo u průvodce).

kód pro rezervaci S 72298 (minimální počet pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 72299C Balíček A+B 1 750,-Kč*

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje
letenka Praha – Barcelona – Praha včetně všech poplatků
transfer letiště – hotel – letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby českého delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
procházka historickým centrem Barcelony s českým průvodcem zdarma
zákonné pojištění CK proti úpadku
Hotel

Hotel Rafael Badalona NNNN

hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 – BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. chůze. Metrem, bez přestupů, do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů a obchodů. V hotelu Vám, krom jiného, budou k dispozici restaurace, bar a fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem a WiFi.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: