Řecko – Rodos město – Africa

10 690 

Katalogové číslo: d992671f685e Kategorie: ,

Popis

Poloha a popis
Africa Hotel se nachází na západní straně města Rhodos. Necelý 1 km od hotelu spatříte Staré město, které je opevněné mohutnými středověkými hradbami. Pouhých 100 metrů od hotelu se nachází ulice plná barů, která nabízí bohatý noční život. Rhodos Aquarium a největší casino na Rhodosu je vzdálené cca 1 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 17 km. Hotel je ideální volbou pro klienty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život a upřednostňují ubytování v živém letovisku.
Vybavení hotelu
V hotel je k dispozici je recepce, výtah, snídaňová místnost, kavárna se satelitní TV a Wi-Fi připojením, internetový koutek (za poplatek), terasa s výhledem na moře.
Vybavení pokoje
Hosté si mohou vybrat z ubytování v dvoulůžkových pokojích standard nebo eco, v jednolůžkových pokojích standard nebo eco. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, telefonem, chladničkou.
Stravování
Snídaně
Pláž a plážový servis
Oblázková pláž se nachází ve vzdálenosti cca 130 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek)
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Internetový koutek, dětská postýlka (na vyžádání). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: