Řecko – poloostrov Chalkidiki a Thessaloniki – Kassandra Bay

10 290 

Katalogové číslo: 194327ba1479 Kategorie: ,

Popis

Cena zahrnuje
letenku Praha – Thessaloniki – Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
trezor – cca 1 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 – 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
Poloha
Příjemný hotelový areál, který tvoří 3 budovy, se nachází v klidném prostředí v kopci v lese. Z hotelové terasy jsou nádherné výhledy do krajiny a na Sithonii. Nejbližší minimarket a autobusová zastávka jsou ve vzdálenosti cca 300 m. V letovisku Kriopigi nechybí menší i větší obchody s potravinami i suvenýry, vyhlášené restaurace, taverny a bary. Vzhledem k poloze hotelu nedoporučujeme klientům s pohybovým omezením.
Ubytování
Celková kapacita hotelu je 46 pokojů. 1-2lůžkové pokoje mají možnost 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou a balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře, okolí nebo letovisko. Fén je k dispozici k zapůjčení na recepci. Jednolůžkové pokoje jsou na zpětné potvrzení.
Vybavení a služby hotelu
V hotelu je vstupní hala s recepcí, vnitřní restaurace s venkovním posezením, snackbar u bazénu, krásná zahrada, parkoviště, bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Wi-Fi je v areálu hotelu zdarma.
Stravování
Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek je možné all inclusive light (soft).

Program ALL INCLUSIVE LIGHT:

O přesném rozsahu stravy, časů a služeb budou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (8:00 – 10:00) – formou bufetu
Oběd (13:00 – 14:30) – formou bufetu (hlavní jídlo, vegetariánský pokrm, saláty a ovoce)
Večeře (19:30 – 21:00) – formou bufetu (2 hlavní jídla, vegetariánský pokrm, saláty, sladký dezert nebo ovoce), jednou týdně BBQ večer – BBQ večeře formou bufetu u bazénu
Nápoje k dispozici od 12:00 – 22:00 (nealko nápoje, točené pivo, červené a bílé víno místní výroby, ouzo)

Shrnutí
Pěkné ubytování v klidném prostředí, velmi pěkná pláž a koupání, tradiční řecká vesnička Kriopigi s malebným náměstíčkem.
Pláž
Nejbližší písečná pláž s hrubším pískem je ve vzdálenosti cca 500 m, cestou po silnici. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Klienti, kteří si připlatí all inclusive light, mají v ceně přepravu hotelovým mikrobusem na pláž, stejně tak slunečníky a přenosná rozkládací křesla na pláž, která jsou k dispozici k zapůjčení v hotelu zdarma. Vstup do moře je pozvolný (vhodné pro rodiny s dětmi i starší osoby). Pláž je lemována stromy.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: