Řecko – Malia – Ilios Apartments

10 090 

Katalogové číslo: 91b18a8f641b Kategorie: ,

Popis

Poloha a popis
Malebná studia v ubytování Ilios Apartments se nacházejí v oblíbeném letovisku Malia, které zaujme hosty milující historii, procházky po písečných plážích, ale i hosty hledající noční život. Ilios Apartments se nacházejí na pobřežní třídě a jsou vzdálena pouhých 30 kilometrů od města Heraklion a 27 kilometrů od mezinárodního letiště. Malia je vyhledávané letovisko pro možnost relaxace, ale i aktivního využití dovolené.
Toto ubytován doporučujeme mladým lidem vyhledávající noční život.
Vybavení hotelu
recepce, venkovní bazén s jacuzzi, společenská místnost, dětské brouzdaliště, restauraci, bar u bazénu, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení (zdarma), kulečník, karaoke, BBQ týdně a parkoviště.
Vybavení pokoje
Studia pro 2-4 (2-3) osoby.
Studia jsou vybavena koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, fénem, kuchyňským koutem se základním vybavením, mini chladničkou, TV, klimatizací (za poplatek), trezor (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Stravování
Bez stravování, snídaně, polopenze nebo plná penze.
Pláž a plážový servis
Studia se nachází cca 900 metrů (10 minut chůze) od krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek, stějně tak vodní sporty.
Pro děti
Dětské brouzdaliště, dětská postýlka.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu. Úklid studií 3x za týden. Výměna ručníků 3x za týden, výměna ložního prádla 2x za týden.
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do studií.
Služby za poplatek
Trezor 25€/týden, klimatizace 50€/týden, internetový koutek, kulečník, karaoke, BBQ týdně, vodní sporty na pláži.
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a které se hradí, získáte po příjezdu do studií.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: