Portugalsko – Lisabon – královská sídla a krásy atlantického pobřeží

17 990 

Katalogové číslo: cee5b7bb2bd9 Kategorie: ,

Popis

Popis
LISABON • ESTORIL • CASCAIS • SINTRA • COLARES • CABO DA ROCA
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) – 3700,- Kč | fakultativní výlet Sintra, Cabo da Roca 5. den (od 15 os.) – 800,- Kč | fakultativní výlet do Porta v termínu od 9.6. (od 15 os.) cca 60 EUR/os. – nutná záloha – 1000,- Kč | fakultativní výlet k Atlantiku v termínu od 10.7. (od 15 os.) záloha – 450,- Kč | fakultativní výlet do Évory v termínu od 2.10. (od 15 os.) záloha – 950,- Kč | večeře s vínem a vystoupením fada (os/pobyt) – 1000,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) – 290,- Kč | Ceny za fakultativní výlety budou doúčtovány na místě dle skutečných nákladů.
SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2018 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši:

8% do 31. 12. 2017

6% do 31. 01. 2018

4% do 28. 02. 2018

Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na
osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši:

10% do 31. 12. 2017

8% do 31. 01. 2018

6% do 28. 02. 2018

Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd.
Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.

SLEVY PRO SENIORY
U všech zájezdů z tohoto katalogu bude na všechny termíny s odjezdem/odletem
do 30. 6. 2018 a po 1. 9. 2018 poskytnuta sleva ve výši 5 % ze základní ceny zájezdu všem
osobám starším 60 let. Maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy z ceny zájezdů je možné uplatňovat jen při koupi zájezdu, nelze je uplatňovat dodatečně.
VYUŽIJTE MAXIMÁLNÍ SLEVU DO 31. 12. 2018 ZÁLOHA JEN 1 500 Kč NA OSOBU
K přihlášení na zájezd a přiznání jakékoliv slevy stačí zaplacení
zálohy ve výši 50 % z celkové ceny. Zákazníkům, kteří se přihlásí
na zájezd do 31. 12. 2017, stačí pro přiznání slevy zaplacení
zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu, přičemž musí do 31. 1. 2018
uhradit zbývající částku do výše 50 % z celkové ceny.
Den 1.
1. DEN: Odlet z Prahy, přílet večer do Lisabonu, transfer na ubytování v centru Lisabonu.
Den 2.
2. DEN: Lisabon – prohlídka města: náměstí Praça do Comercio, historickou turistickou tramvají do čtvrti Alfama s úzkými, křivolakými uličkami s úchvatnými výhledy, kostel s klášterem Sv. Vincent, Largo das Portas s kavárnami s místními specialitami, hrad Castelo de S. Jorge – sídlo portugalských králů s vyhlídkovými terasami, dům patrona města sv. Antonína, katedrála Sé z 12. stol. Dále čtvrť Bairro Alto, kam se dostaneme historickým výtahem Elevador de Sta. Justa. Večerní procházky částí Baixa s ulicemi plnými typických restaurací.
Den 3.
3. DEN: Lisabon – pokračování prohlídky města – čtvrť Belém, jízda vyhlídkovým busem, strážní věž Torre de Belém, památník portugalským mořeplavcům, klášter Mosteiro dos Jerónimos (UNESCO), hrob Vasco de Gama. Fakultativně projížďka lodí podél čtvrti Belém s krásnými výhledy na Castelo de S. Jorge, katedrálu a hist. centrum, sochu Krista aj. Možnost ochutnávky portugalských vín.
Den 4.
4. DEN: Celodenní individuální pobyt v Lisabonu (muzea, pobyt u Atlantiku aj.) nebo fakultativní výlety: V červnovém termínu fakultativní celodenní výlet vlakem za vínem do Porta s průvodcem (cca 60 €), druhé největší město Portugalska (UNESCO), katedrála Sé, Eiffelův most, ochutnávka slavného portského vína, návrat na hotel v pozdních hodinách. V červencovém termínu fakultativní celodenní výlet na pobřeží Atlantiku: Lisabon, ranní zastávka na tržnici, Cais de Sodré, plážovým vlakem přejezd do Estorilu, přímořského letoviska ve stylu Francouzské riviéry a odjezd do Cascais – historické centrum, barevné uličky, rybářský přístav, pevnost, nádherná vila hraběte Castro Guimãres, fakultat. grilované čerstvé ryby, možnost koupání na několika písečných plážích mezi útesy, skalní útvary Boca do Inferno („ústa pekla“), přístav plachetnic. V říjnovém termínu fakultativní celodenní výlet do vnitrozemí, do kraje Alenteja a návštěva města Évora (UNESCO) – sídelní město portugalských králů, katedrála Sé, zachovalý římský chrám, kostely zdobené azulejos (malované keramické dlaždice), univerzita. Cestou turistika v kraji megalitů, korkových hájů a vinohradů.
Den 5.
5. DEN: Celodenní pobyt v Lisabonu s možností návštěvy muzeí, nákupy a individuálními procházkami nebo fakultativní výlet do pohoří Serra de Sintra: Palácio de Queluz – královský palác s nádhernými zahradami, Sintra – bývalá královská rezidence, Colares – půvabná vesnička plná květin obklopená vinicemi, průjezd až na Cabo da Roca, na nejzápadnější bod kontinentální Evropy, zastávka na surfařské pláži Guincho. Večer fakultativně večeře s vínem a kulturním programem – fado ve čtvrti Chiado.
Den 6.
6. DEN: Lisabon – dopoledne uvolnění pokojů a volno k nákupům ev. prohlídce města dle času odletu, odpoledne odlet do Prahy.

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: