Izrael – Izrael – Za sluncem a mořem-Astral Village, Eilat

15 380 

Katalogové číslo: 87c37872bc04 Kategorie: ,

Popis

Popis
Dopřejte si slunečný víkend ! Nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce !

Odlety z Prahy.

před nedávnem rekonstruovaný hotel Astral Village nabízí ubytování v samostatných domcích umístěných kolem centrálního bazénu. Nachází se v severní části Eilatu, jen několik minut pěší vzdálenosti od pláže, Delfíního útesu, koupání,windsurfingu, potápění a šnorchlování.

Vybavení: recepce, bazén lemovaný palmami, v zimě vyhřívaný do poloviny března, dětský koutek, mini market v blízkosti hotelu, restaurace, jídelna, bar, snack bar, lobby bar.
V hotelovém lobby se organizují noční živá vystoupení s tancem, zábavou pro děti
a dospělé, doprovázené kapelou „Astral Village“ a to každý večer.

Ubytování: všech 182 prostorných a dobře vybavených pokojů nebo suit z nich 170 je standardních pokojů, tonoucích ve svěží zahradě plné rostlin a květů je vybaveno vlastní koupelnou a WC, lednicí, TV/SAT, telefonem a klimatizací (zdarma). Hotel nabízí nekolik typů ubytování. Rodinné pokoje s průchozími dveřmi nebo prostorné suity. Všechny budou splňovat vaše nejnáročnější požadavky. Rezervace suit na vyžádání za poplatek.

Stravováni: snídaně podávaná formou bufetových stolů. Možnost doobjednání polopenze za příplatek.

Pláž: Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Astra Village zákazníkům poskytuje příjemnou a nezapomenutelnou dovolenou. Je to místo kde se snoubí vysoké hotelierské zkušenosti s klidnou atmosférou.

Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Ubytování
ubytování ve 2 lůžkových pokojích (možnost ubytování 2 dospělí+1 dítě (3-13), s balkonem, klimatizací, sociálním zařízením s WC, TV/SAT, telefonem, wi-fi za poplatek, rádiem, minibarem a trezorem. Ubytování v suitách na vyžádání. Maximálně 3 osoby na pokoji (TRPL pokoj).
check in: od 15:00
check out: do 11:00
Doprava
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

Strava
snídaně podávaná formou bufetových stolů
Zájezd zahrnuje
3x ubytování v komfortních 2-lůžkových pokojích, snídaně formou bufetových stolů, letecká přeprava přímou linkou do Eilatu a zpět, incl.let. poplatky a taxy, transfer z letiště do hotelu a zpět, 1 x odbavené zavazadlo (do 15 kg /osoba)(zpáteční), pojištění CK proti úpadku, delegát (v češtině)
Zájezd nezahrnuje
výběr sedaček v letadle, polopenze: dospělý usd 20,-/den; dítě usd 16,-/den, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Evropa-územní platnost také pro Izrael):, A30-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 30.000/osoba – 36,-Kč/den, A60-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 60.000/osoba – 50,-Kč/den, A90-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 90.000/osoba – 60,-Kč/den, wifi za příplatek
Výlety
Nepropásněte příležitost a v průběhu pobytu v Eilatu navštivte úžasná místa. Zde je něco z nabídky:, Pouštní dobrodružství – v rámci dojezdové vzdálenosti od Eilatu jsou fascinující krajiny a barevné vícevrstvé hory v poušti Negev. Vaše jeep tour nebo velbloudí trek Vás zavede do pouště k Sloupům krále Šalamouna, do Timna Parku, Red Canyonu, Ein Netafim a dalších fascinujících míst v poušti., Služby:, Vodní sporty – na většině pláží si můžete pronajmout vodní skútr nebo motorový člun, projet se na Banánu (velký nafouknutý rukáv pro 5-8 osob a tažený motorovým člunem), nebo si pronajměte šlapadlo, vodní lyže, windsurfing a para-sailing., Potápění -v Eilatu je kromě velkého korálového útesu k vidění velké korály a tropické ryby v blízkosti pláže. Na úvodní potápění se můžete vydat buďs instruktorem nebo pokud máte příslušnou kvalifikaci, tak jít se skupinou ponoru. K dispozici je také systém Scuba, kdy sestoupíte o několik metrů dolů pod hladinu s trubkou, která vám přivádí vzduch z lodi nad vámi., Jak si tyto služby zarezervovat? Obraťte se s důvěrou na nás – rezervace@karetatour.cz !

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: