Izrael – Izrael – Imperial, Tel Aviv

17 420 

Katalogové číslo: 757860dd7aa9 Kategorie: ,

Popis

Popis
Tel Aviv je město, které doslova povstalo z písku. Je podivuhodné svou atmosférou a pulzujícím životem. Z hotelu Imperial to budete mít jen kousek na pláž či promenádu.

Odlety z Prahy, Vídně a Budapešti.

Ubytování: Hotel Imperial se nachází na ulici Ben Jehuda, v sousedství pobřežní městské tepny HaJarkon v centru Tel Avivu, v těsné blízkosti městské promenády, kaváren a restaurací. Tento nenápadný hotel nabízí 41 moderních pokojů s koupelnou a WC. V lobby hotelu poskytne dobré zázemí pro chvíli oddechu od rušné metropole. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizací a telefonem.

Tel Aviv je bezpečná metropole, kde se v podstatě nesetkáte s násilím a kriminalitou. Turisté se mohou pohybovat svobodně a bez omezení všude, a to ve dne i v noci.

Telavivská riviéra – to je 14 kilometrů krásných a čistých písečných pláží přímo ve městě, se spoustou kaváren a restaurací.

Možnost doobjednání jedno- nebo vícedenních exkurzí do Tel Avivu, Caesareje, Haify, ke Galilejskému jezeru, do Jeruzaléma, k Mrtvému moři nebo Eilatu.

Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Ubytování
ubytování ve 2 lůžkových pokojích Superior, klimatizace, sociální zařízení se sprch.koutem, WC, TV/SAT, telefon, Wi-Fi, rádio
check in: od 15:00
check out: do 11:00
Doprava
pravidelná linka Praha-Tel Aviv-Praha, incl.let. poplatky a taxy
Strava
-snídaně formou bohatých bufetových stolů
Zájezd zahrnuje
4, 7 x ubytování ve 2-lůžkových pokojích, snídaně formou bohatých bufetových stolů, letecká přeprava pravidelnou linkou Praha-Tel Aviv-Praha, incl.let. poplatky a taxy, transfer z letiště do hotelu a zpět, 1 x odbavené zavazadlo (do 15 kg /osoba)(zpáteční), wifi, pojištění CK proti úpadku
Zájezd nezahrnuje
doobjednání večeří – 35,- usd/osoba a noc, příplatek za jednolůžkový pokoj – na vyžádání, výběr sedaček v letadle, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Evropa-územní platnost také pro Izrael):, A30-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 30.000/osoba – 36,-Kč/den, A60-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 60.000/osoba – 50,-Kč/den, A90-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost – max 90.000/osoba – 60,-Kč/den
Výlety
Možnost objednání jednodenních exkurzií:, celodenní exkurze na Mrtvé Moře, Ein Gedi a Massadu (min.5 osob, výklad v angličtině nebo ruštině s certifikovaným průvodcem) -Kč 2.850,-/osoba, celodenní exkurze ke Galilejskému jezeru (min.5 osob, výklad v angličtině nebo ruštině s certifikovaným průvodcem) -Kč 2.680,-/osoba, celodenní exkurze v Tel Avivu – „Bauhaus – Bílé město“ (min.3 osoby, výklad ve slovenštině/češtině s certifikovaným průvodcem) – Kč 2.850,-/osoba, celodenní exkurze do Jeruzalému (min.2 osoby, výklad v češtině s certifikovaným průvodcem)-Kč 3.950,-/osoba

Další informace

Strava:

Doprava:

Letiště: